KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124108
nr 1512 4108
Oljemålningar
2 st, B V Rehnberg. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x66-45x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:38:03
150 kr
200 kr
250 kr